Ahojte,akými snehulami ste spokojné,dcéra mi ide na lyžiarsky.Ďakujem
Aj my tie z decathlonu..
15. jan 2020
https://www.decathlon.sk/dievcenske-cizmy-snowd... tento model ma aj decathlon..najlepsie cizmy..syn ich nosi,uz piatu sezonu
15. jan 2020
15. jan 2020


Quechua (ci ako sa to pise 🙂 ) z decathlonu