icon

Ahojte,ktoré knihy na tematiku Holokaust ste čítali?ktoré boli top?Ďakujem🙂

avatar

Odsúdení prežiť. Úžasná, aj keď veľmi veľmi ťažká na psychiku, city...

18. jan 2020
avatar

Mengeleho dievča, Odsúdení prežiť a teraz čakám na Príbeh pôrodníčky.

18. jan 2020
avatar

Chlapec bez mena bol taky jemnejsi, Sestrin slub ma rozsekal; Pomalovane vtaca (aj ked nie z prostredia koncentracnych taborov) bolo tiez dobre (ak ti nevadia brutalne opisy) ale taka klasika moja najmilsia je Jasik - Namestie sv Alzbety 🙂

18. jan 2020
avatar

Tetovač z Auschwitzu

18. jan 2020
avatar

Utiekol som z osvienčimu

18. jan 2020
avatar

Sonderkomando. Ale úplne najlepšie pre mňa sú knihy od Primo Levi. Napísal tri. Všetky majú postupnosť. Bol priamym účastníkom.

18. jan 2020
avatar

Orgovánové dievčatá boli pre mňa z tých lepších 👌

18. jan 2020
avatar

Mengeleho dievča, Krvavé jahody, Odsúdení prežiť, Osvienčimská uspávanka...za.mňa Krvavé jahody

18. jan 2020
avatar

Odsúdení prežiť
Irenine deti

18. jan 2020
avatar

Mengeleho dievča a na smrť 2 od Kariku ta bola super 👌

19. jan 2020
avatar

Ahojte nemate e-knihy z nich?

29. jan 2020