Ahojte prosim vas treba aj plech na medovniky vymastit?a po upeceni potierate bielkom?
Ja dávam papier na pečenie a po upečení potieram so žĺtkom ktoré zmiešam s 1 lyžicou mlieka😉
18. dec 2018
Ja pečiem na papieri a nepotieram vôbec lebo zdobim
18. dec 2018
Davam papier na pečenie a pred pečením potieram vajickom
18. dec 2018
Tiez peciem na papieri a potieram celym vajcom pred.
18. dec 2018
ja davam papier a potieram pred pecenim vodou a po upeceni zltkom rozriedenym s troskou mlieka su pekne leskle
18. dec 2018
@janusha33 to ked sa zdobia sa nepotieraju?
18. dec 2018
@malinovka333 vraj sa nemajú potierať lebo potom bude to zdobenie rýchlo opadávať
18. dec 2018
JA pečiem na papieri a po upečení potriem vajíčkom rozšľahaním.