Ahojte ,tiež by som vyskušala chlebik urobit len nerozumiem tym gramom vody 30g,150g vody to je ako myslene? ako na lyzice či ako?Dakujem za rady
Odvazis si vodu 😊
8. jan 2019
Vacisnou by to malo sediet s ml , alebo ?
8. jan 2019
@mala_bodka ano 1ml je 1gram lebo 1ml ma hustotu 1000 🙂
8. jan 2019
teda voda nie militer :D
8. jan 2019
Noo tak teda 150 gramov je 150 ml takze si zober odmerku 🙂
8. jan 2019
Na gramy