icon

ahojte zienky tie ktore pozerate damsky klub prosim vas mate tu tabulku veku,vahy a vysky?nestihla som si to odfotit dakujem

avatar

tabulka bude isto aj niekde na nete...

26. okt 2018
avatar
26. okt 2018
avatar
26. okt 2018
avatar

Vsetko pasuje ..len ten vek nie 😂

26. okt 2018
avatar

Ani mi nespadame do tabuľky nás bude mať v decembri dva roky a váži 11,5kila🤣🤣a zje všetko čo nezje jeho

26. okt 2018
avatar

@vladka261 Nejaké divné hodnoty uvádzajú. V 2 rokoch má mať dieťa viac ako v 3?

26. okt 2018
avatar

@lucikos ja som to len odfotila 😉 moje obidve deti sú podľa tejto tabuľky ,,nad,, , sú vyššie aj ťažšie...a naša doktorka mi nikdy nič zle nepovedala.
Nemám rada tabuľky 😉😉😉

26. okt 2018
avatar

Moj ma vahu na 4 roky a vysku presne na 6 rokov,a ma 6,a dnes mi lekarka povedala,ze ma dobru vahu na 6 rokov 😂

26. okt 2018