Zienky do obchodov sa mi uz nepodari dostat myslim ako obchody s oblecenim,knihami.Ze ked ojednam knihu dnes pride mi do 27,12?
mne ide kniha od 18.12 a neprisla.
ina kniha isla od 10.12 a garantovanie dorucenia nie 5dni,ale desat..
určite nie, zajtra je nedela a tri dni sviatky.
Keď dávaš do košíka, zvykne ukázať termín dodania.
Nepríde. Asi po Novom roku.
určite nepríde, budú sviatky až do 26.12., nebude to mať kto vybaviť ani pošta nebude otvorená, takže nemá to ako prísť
však aj za tým eshopom sú len ľudia, ktorí to musia nachystať, zabaliť a odniesť na poštu... väčšina firiem má voľno aj medzi sviatkami (vermi, že zaslúžené) a aj pošty sú otvorené až 27.12., čiže tvoju objednávku spracujú po Novom roku
Jasne, koly tebe dnes a dalsie dni otvoria postu.
Tak toto je fakt otázka za 💯
Nie,objednavala som vcera a dorucenie cca 10 dni
Nie.