mame 3x picasa, maluju po stenach 😂
Maľovanie. Chvalabohu steny už nie... Kresliť na mobile, tablete, počítači a aj a papier... Píšu si knihu a aj si ju ilustrujú... Idú do knižnice a tam si kreslia s kamarátkami... Kým prídem pre ne...
ja mam doma leonarda dicapria 😂 musela som pozovat ako kate 😂
Dcerka je picaso rada maluje aj ma niejake ocenenie, 😉
Ja takéhoto 😂👍
Môj trojročný kreslí stále iba auta. Jeho vášeň 🙂
Tak rada si píše , zatial jej ako Farbičky fixky nedávame , to by stena vyzerala , ale ma krásnu sadu , a fixky vonaju 🙂
super slimacia rodinka👍🏼😀
U nas sa teraz kreslia len snehuliaci 😁
Duha 🙂 Viki kresli vsade... posledne aj celu hlavu babike pokreslila, lebo babika chce byt tyguik 🙂 ale aj si vsetko do bodky po sebe utrie, len z tej steny potvorskej jej to nechce ist...
U nás je to tiež maľovanie ... 3,5rocny maľuje vždy a všade 😉
u nas tiez malovanie
Takato sikulka je u nas doma, a aj rada zmyva 😃
Nas skoro rocny umelec 😃 Z umeleckych diel ma maminka najvacsiu "radost" 😂 Aj nas pes ktory striehne pod stolickou na padajuce ulovky 😃
Kristínka tvorila snehuliačika z ponožky do školy
Moja nakreslila 1x rodinu😍 urcite poznate ten pocit ked vam slzy vypadnu..ani som netusila ze vie "postavicky" kreslit 😊
Aj my mame "diela" po stenach
@maya_zilina vitaj v klube 🙂 cez leto maľujeme 🙂
Šikovné deťušiky to máme 🙂 ďakujem a pozdravujem všetkých budúcich umelcov 🙂 @irislehis, @oslovenie, @elmelpel, @ljzozv, @leusko1, @konnicek, @ivetma, @berny800, @erikaemkina, @atota, @kikaneu, @evickav, @jankaks, @zachrannazdravotnasluzba, @timi1012, @lucialia, @zukiki, @januska62, @maya_zilina














vesmir v akcii🙂