Biomatka? Nebiomatka? A nie je to jedno?
http://www.slovenskemamicky.sk/biomatky-versus-...
Skvelé a výstižné video. 👍👍👍
16. feb 2017
Ja mám pocit že v dnešnej dobe sa nenosí ak niekto nerobí všetko tak ako ten druhý. Ja s týmto zápasím už dva roky. Pretože si robím veci inak ako by niektorý chceli. Takže ma na každom kroku len nazývajú biomatka a tvrdia že neviem čo zo sebou tak vymýšľam kraviny.
16. feb 2017
@araavdva V postkomunistickych statoch je sloboda vole vzacnostou 😉 Niekto pojme skor, inemu to trva 😀
16. feb 2017
@charlie1980 to si teraz vystihla presne.
16. feb 2017
podla mna sme zeny, nie sliepky, tak by sme sa tak mali spravat...byt tolerantne, nikto z nas nema patent na rozum.