icon

Prosím o radu/skúsenosť. S karcinómom žalúdka+metastázy je lepšie ísť na Klenovú v BA, alebo do Sv.Alžbety? Zatiaľ čakáme na výsledok z histológie, ale podľa CT a na základe chirurg.operácie je výsledok jednoznačný.

avatar

Za mňa Klenova. V OUSA je dobrá chirurgia, ale väčšie a komplexnejšie gastro je na klenovej

21. jún 2026
avatar

V NOU KLENOVÁ je veľmi dobrý MUDr Pörsök , primár, a jeho kolegyňa. A gastro je špičkové , veľmi rozšírili a zmodernizovali vyšetrovacie ambulancie. Špičkový primár GAE aj kolegovia doktori.
Ešte aj zástupca primára na radiologii je top, teraz bol na stazi v Japonsku, ohľadom zákrokov gastro oblasti.
Ujovi 70+ pred pár rokmi zobrali celý žalúdok, vymodelovali mu z čreva, pár x upravovali a teraz vo veku 80r behá ako vrtula. Vinohrad, výlety, dovolenky, lyžovačky 😁

21. jún 2026