icon
1 / 1
avatar

Vsetko ok, kym som si tam nevsimla ten stolcek 😀

5. máj 2026
avatar

Moja babka bola taká nízka že takto utierala prach zo skrine ktorú mala viac menej nízku. Záclony by bez dedka nedala. Ale inak veru spadla raz z toho stolceka veľmi nepekne

5. máj 2026
avatar

Nasrastie pre babku je to AI, nohy stolceka su uplne mimo stolicky.

5. máj 2026
avatar
@zooeynka

Nasrastie pre babku je to AI, nohy stolceka su uplne mimo stolicky.

@zooeynka presne, nabudúce treba zadať požiadavku AI, aby stolček bol položený na stoličku v súlade s gravitačnými pravidlami😎

5. máj 2026
avatar

Ale ako vtip je to dobre 🙂 🙂

5. máj 2026
avatar

a prezident Ti nepríde povešať

5. máj 2026
avatar
@teddustok

Ale ako vtip je to dobre 🙂 🙂

@teddustok to nie je vtip, aj moja mama tak zletela zo stoličky položenéj na stole. Našťastie sa nezdruzgala dole schodmi 🫣

5. máj 2026
avatar

Svokra tak zletela z malého rebríka… veď, keď syn ide to prace, tak treba skoro v 80tke ísť maľovať sprchovy kút…. Takéto veci nedočkajú, kým prídu popoludní mladi z prace alebo na víkend 🤪

5. máj 2026
avatar

Ako vtip fajn ale moja svokra si tak minule naozaj dala malý stolcek na stoličku...mna skoro vykotilo ked mi to hovorila...

5. máj 2026
avatar

Ja bežne na radiátore som stála, aj moja mamka😅 bezpečnejšie 😁

5. máj 2026
avatar

Moja babička tak v 78 rokoch dolámala rebrá, lebo sa rozhodla sama vymaľovať kuchyňu - stoličku si dala na stôl, aj tak zletela... Rebrá stiahla plachtou a domaľovala to. Ani neviem, či bola vtedy u lekára, ale nás zaprisáhavala, nech to nehovoríme ujovi, čo s ňou býval, že sa bude s ňou vadiť. Ale ona lámala rebrá pri tejto činnosti pravidelne, tak už si to vedela sama diagnostikovať aj obviazať. 🤦

5. máj 2026