Moja babka bola taká nízka že takto utierala prach zo skrine ktorú mala viac menej nízku. Záclony by bez dedka nedala. Ale inak veru spadla raz z toho stolceka veľmi nepekne
Nasrastie pre babku je to AI, nohy stolceka su uplne mimo stolicky.
Ale ako vtip je to dobre 🙂 🙂
a prezident Ti nepríde povešať
Svokra tak zletela z malého rebríka… veď, keď syn ide to prace, tak treba skoro v 80tke ísť maľovať sprchovy kút…. Takéto veci nedočkajú, kým prídu popoludní mladi z prace alebo na víkend 🤪
Ako vtip fajn ale moja svokra si tak minule naozaj dala malý stolcek na stoličku...mna skoro vykotilo ked mi to hovorila...
Ja bežne na radiátore som stála, aj moja mamka😅 bezpečnejšie 😁
Moja babička tak v 78 rokoch dolámala rebrá, lebo sa rozhodla sama vymaľovať kuchyňu - stoličku si dala na stôl, aj tak zletela... Rebrá stiahla plachtou a domaľovala to. Ani neviem, či bola vtedy u lekára, ale nás zaprisáhavala, nech to nehovoríme ujovi, čo s ňou býval, že sa bude s ňou vadiť. Ale ona lámala rebrá pri tejto činnosti pravidelne, tak už si to vedela sama diagnostikovať aj obviazať. 🤦

Vsetko ok, kym som si tam nevsimla ten stolcek 😀