Baby, máte niektorá skúsenosť s cievkovaním močového mechúra? Bolelo to? Ako prebieha zavedenie katétra u ženy? Ďakujem za každú skúsenosť 🙏
Nič strašné len nepríjemné
Nič strašné.Nebojte sa.
@veronikabobakova postup náhodou my viete napísať ?
robime v praci, lezis na chrbte, nohy pokrcene, najprv ta vydezinfikuju, potom zavedu cievku, my davame aj mesocain krem, aby to menej bolelo
Vydrzat sa to da, no pre mna to je strasne neprijemne
Mna to ani nebolelo,ani mi to nebolo nepríjemné.
Mne 2x prvy krat neprijemne a druhy krat som ani nevedela kedy mi to urobili...
Mne to robili nedavno 1x v živote a to som seniorka. Ani som nevedela, kedy zaviedla trubičku, ani kedy vytiahla. Za 1 min bolo po všetkom.
Ja som to cítila, akože veľmi mi treba cikať, také silné nutkanie.
Cievkovali ma pri oboch porodoch, neboli to ale nie je to prijemne..take jemne palenie som citila
Cievkovali ma pri oboch porodoch, neboli to ale nie je to prijemne..take jemne palenie som citila
@ludmilka2407 ja som sa len minule dozvedela že po pôrode ak nie su komplikacie alebo cisarsky tak ta vôbec nemusia cievkovat že to môžeš odmietnu
škoda že som to skorej nevedela
neprijemné , radšej by som sa šuchotala popri stene nejak na zachod
@ludmilka2407 ja som sa len minule dozvedela že po pôrode ak nie su komplikacie alebo cisarsky tak ta vôbec nemusia cievkovat že to môžeš odmietnu
škoda že som to skorej nevedela
@sara07 aha dobre vediet...akoze mne dali tu misu pod seba ale pride mi to max.nepohodlne
Myslím že cievkovanie je také isté ako pri pôrode. Áno je to nepríjemné. Také pálenie a máš pocit, že potrebuješ silno moc cikať. A to pri 2 pôrode som čakala na sekciu tuším 4 hodiny 😂😭 samozrejme už zacievkovaná. Alebo len 3 asi. Prvú hodinu a pol som ležala a potom ďalšiu som už musela chodiť 😭😂 mali predomnou akútnu sekciu a jeden spontánny pôrod takže som musela vydržať.
Je to neprijemne ale da sa to zvládnuť. 🙂
Nič strašné.Nebojte sa.