icon
14 / 184
Kávové zrná
avatar

mnaaaam mi kavove zrna 🙂

15. máj 2013
avatar

@spula22 moje prvé:P

15. máj 2013
avatar

nemohla by si mi dat receptik prosim 🙂 by som spravila mame na narodeniny.

15. máj 2013
avatar

@erika1111 das receptik ?? prosiiiim

15. máj 2013
avatar

jeej, moj prvy recept, ktory som kedy "varila" 🙂 mala som 10 rokov a naucila som sa ho na vareni v skole. moji 3 strykovia potom zozrali za vecer skoro celu davku... 😀

15. máj 2013
avatar

@spula22
@monkka21 4 baliky Marina keksov,asi 100 práš.cukru,125g masla,kakao, asi 50ml uvarenej kávy.všetko zmiešať.dat do chladu.potoom som si urobila 2 valčeky,krájala som asi na 1cm kolieska-roládky,vytvarovala som,špajdlou som robila rez v strede a namáčala do čokolády

15. máj 2013
avatar

Pridaj komentár
@erika1111 dakujem pekne 🙂

15. máj 2013
avatar

mnaaaaaaaaaaaaaaaam tie zboznujeeeeeeeeem sikovna si

16. máj 2013
avatar

@zankaj dakujeeeeeeeeem

16. máj 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

super mňam

24. máj 2013
avatar

Nooo paradne !!! 🙂

7. jún 2013
avatar

ale toto su tie falošne kavove zrna lebo ja čo soom zamestnana vo velkej sukrarni to su ine zrna ..... ale su pekne

28. jún 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@klokocina ano su z marina keksov ale su velmi dobre

30. jún 2013
avatar

@erika1111 ano ano su dobre pekne vám to vyzerá

1. júl 2013
avatar

ja mam inaksi recept na tieto kavove zrna a tie su tiez dobre

25. okt 2013
avatar

@klokocina a môžem poprosiť recept na pravé dik

7. aug 2017