Grilážky
Mnaaam,ak to nie je tajomstvo,chcela by som recept🙏
18. aug 2017
erika1111
autor@amel 250g(1hrnček)kryštál.cukru upalime na karamel,keď už je karamel dáme 1salco,vymiešame,pridáme 1Heru(ja dám trištvrte Hery a štvrtku Cery-lebo keď je sama Hera je to redšie,takto je to presné) Všetko rozmiešat, odstavíme a pridáme asi 200g posekaných orechov(2hrste).na papier dáme oplátku,karamel, oplátku,karamel, oplátku a zaťažíme
18. aug 2017

Vyzeraju nadherne a kus chutne 🙂