icon

ach tie Parížske 😀

avatar

Mnaaam to by som si dala 😀

12. nov 2016
avatar

Booooze toto na vecer 😅🙏 mnaaaaaam 🙈

12. nov 2016
avatar

Dala by som , aj kávičku spravila 🙂

12. nov 2016
avatar

@erikaemkina tak aspon recept by som poprosila 🙂

12. nov 2016
avatar

No keby že som u vás tak už nemáš čo fotiť 😊

12. nov 2016
avatar

@cherybelka napíšem , idem na to 🙂

12. nov 2016
avatar
12. nov 2016
avatar
12. nov 2016
avatar

Páči sa
Cesto vyšlaháme 5 bielky , pridáme 30 deka kr.cukru , vybit nad parou , potom 15deka mleté orechy pridáme a 5 deka polohrubej muky ..
Dáme do vrecuška a robíme rožky , na plech s alobalom
Plnka
3 vajíčka , 20 deka kr.cukor a šlaháme nad parou a pridáme 1 varovu čokoládu , ked vychladne pridáme 1 maslo

12. nov 2016
avatar

@erikaemkina ahoj,ako dlho ich treba piect,ci susit?Dakujem🙂

12. nov 2016
avatar

@anelehka treba sledovat , taku pol. hodinku , po 15tích minutach otočít

12. nov 2016
avatar

@erikaemkina otocit,to akoze kazdy jeden naruby?Joj to je zlozite,ale dakujem za odpoved

12. nov 2016
avatar

@erikaemkina a pri akej teplote prosim?

12. nov 2016
avatar

@anelehka otočíš plech , ne rožok , čo je zložité .......... ne naruby , otočíš plech ,
pri 150 160 ,

12. nov 2016
avatar

@erikaemkina jaaaj,dakujem

12. nov 2016
avatar

Mňam..parížske milujem..už sa mi slinky zbiehajú😉

12. nov 2016