Celé zle .. že
Chcem zdieľať
❤
no riadna blbosť!
Tiez kukam ze aka novinka
A to na čo by som chcela zdielať? To občasné niečo si už vie skopírovať 🙂
Katastrofa...neviem naco je to tu dobre
Tak na nič žienky , ved to že skopírovať a hotovo .. ach jáj .. no nemdobre veru
@zanet197 ved počkajme si a ták aj bude ..😉
Kocky a kde to vidite? Ja som na tel a nic take tu nemam
@radkatalajkova na ploche 🙂
a ked dam ze zdielat,tak mne sa to ukaze v mojom blogu? idem skusim zdielat tento prispevok 😂
blbosti vymýšľajú .ale aby čosi normálne upravili, alebo vrátili späť - to nie ....👎
a naco je toto dobre?dala som zdielat, v mojom blogu sa to ukazalo a na ploche nie 😈 o majn got 😂
a co sa vam zase nepaci sak ked nechces zdielat nezdielaj to nie je povinnost...
aspon budu moct zdielat od 10-20teho ci uz dosiel rodicak
@6326eva ale zbytočné to je ..
@erikaemkina ja nezdielam ani na FB takze mne je to jedno ze to tam je nevyuzivam to . mam na stole aj pevnu linku a nevyuzivam ju ale je tu .
Dalo sa to čakať, veď dáávny admin to raz písal, že MK ide cestou FB, čiže mk bude kopia fb 🤐
Ved len si počkajme , budu tu ešte netaké zmeny ..
už sme skoro jak na fejsbúúúúku 😀 😀