icon

čo robíte

avatar

daňové priznania 😀

29. mar 2016
avatar

Som v nočnej

29. mar 2016
avatar

Ešte nespím. Mám kyselinu 🙈

29. mar 2016
avatar

a ja nemožem spat

29. mar 2016
avatar

Kojim 😂

29. mar 2016
avatar

Nespim... Jedna dcéra dokašlala,zaspala a teraz kašle druhá ☹

29. mar 2016
avatar

Boli ma zub nemozem spat 😭

29. mar 2016
avatar

Dopisujem diplomovku 😀

29. mar 2016
avatar

@duska333 aj ja 😀

29. mar 2016
avatar

prave som ulozila deti a mala by som umyt riad. ako sa mi nechce

30. mar 2016
avatar

Konecne koncim v nocnej 🙂

30. mar 2016
avatar

Mladsia je chora tak som mala nocnu :- /

30. mar 2016
avatar

prave som vstala,mam kavicku a idem si dat svoju davku drepov na krasnu rit:D

30. mar 2016