icon

Krásne ránko ..juj no dnes bude pekne , včera fukalo .. čo mate na pláne Za srdiečko

avatar

Doupratovat domacnost, vylozit vajcaaa na misu a cakat navstevu, pride brat aj zo svagrinkou, deli nas dialka, stretavame sa sviatocne, moc sa na nich tesiiiim....

25. mar 2016
avatar

Dnes sa ideme konecne odfotit s krpcom do prirody 😊

25. mar 2016
avatar

Porodiť 😉

25. mar 2016
avatar

Ja idem kuchtit tradičné veľkonočné papanicko a ked už má byť tak pekne,tak dúfam,že sa mi podarí na chvíľu aj s deťmi vyskočiť von

25. mar 2016
avatar

mna caka balenie, triedenie veci a celucky den prijemne pobudnutie na konikovi a vkladanie inzeratov na predaj nasich veci

25. mar 2016
avatar
25. mar 2016
avatar
25. mar 2016
avatar

upratovanie popri dvoch malych neznaroch

sticker
25. mar 2016
avatar

Ešte doupratovat ,a upiect čosi

25. mar 2016
avatar

Dnes doupratovat, navarit mojim 3 hladosom, poobede pojdem do kostola a potom budem oddychovat.

25. mar 2016
avatar

Posledná jazda v autoskole ma čaká a potom nejake ti velkonocne prípravy 😉

25. mar 2016
avatar

Ďakujem za srdiečko ;)

25. mar 2016
avatar

Dnes ideme do ZOO 🐆🐒🐻🐙🐪

25. mar 2016
avatar

Dakujem 🙂

25. mar 2016
avatar

žiadne upratovanie, len oddych a hranie sa + doliečovanie mojich dvoch pacientov 🙂 .

25. mar 2016
avatar

My sa ideme kupat 🙂 a Zoo možno 🙂

25. mar 2016
avatar

My ideme do Zoo Ostrava ☺

25. mar 2016
avatar

doupratovat,nieco bezmasite navarim a poobede kostol

25. mar 2016
avatar

ideme do prírody, pohľadať prútiky na korbáč

25. mar 2016
avatar

Kedze mame tatika v praci tak len s malou poupratujeme trosku a vybehneme von a mozno nieco dokupit este ako jar na riad kedze hlava derava :D

25. mar 2016
avatar

navariť nejakú obživu a poobede na Červený kameň.Tento víkend sú tam mimoriadne prehliadky na motívy Soľ nad zlato 😉

25. mar 2016
avatar

@pipinka4 Xixi na tú jar si nezabudla sama 🙂 aj ja musím kvôli tomu do mesta 🙂
Nám sa včera pokazil bojler ešte šťastie že máme fajn známych a vybavili nám aby sme ho mohli ísť kúpiť inak by sme boli celé sviatky bez teplej vody. Potom dokončiť nejaké veci doma a ešte sa uvidí čo bude

25. mar 2016
avatar

Ahoj dovarim a idems do lesa mm je polovnik a treba vycistit krmitka takze prijemne s uzitocnym😀 na spiatocke pojdeme navstivit svokrua nezabudnems ani na cintorim treba si uctit aj tych ktory nas bohuzial uz opustili☹

25. mar 2016
avatar

@mavona aspon ze som neni sama :D keby nepotrebujem tu jar ani by som nesla do toho blazinca .ludia si myslia asi ze ide koniec sveta :D ako kazde sviatky

25. mar 2016
avatar

Doupratovat..pozehlit..upiect cheesecake a vylozit nohy 😀

25. mar 2016
avatar

@pipinka4 Presne ták , samé chystačky ako neviem čo by bolo .. nech sa každí naje doma a na zadku sedí 🙂

25. mar 2016
avatar

@erikaemkina ale ajbtue kvanta jedla co nakupuju no hrozne a to je len jeden den zavrety obchod a ludia su z toho uplne ze mimo :D ale tak kazdy si rozumie ;)

25. mar 2016
avatar

@pipinka4 No počas Sviatkov je to ták no 🙂 Tak je dobre ako je ..

25. mar 2016
avatar

@pipinka4 presne aj ja som to hovorila

25. mar 2016