Krásne ránko ..juj no dnes bude pekne , včera fukalo .. čo mate na pláne Za srdiečko
Dnes sa ideme konecne odfotit s krpcom do prirody 😊
Porodiť 😉
Ja idem kuchtit tradičné veľkonočné papanicko a ked už má byť tak pekne,tak dúfam,že sa mi podarí na chvíľu aj s deťmi vyskočiť von
mna caka balenie, triedenie veci a celucky den prijemne pobudnutie na konikovi a vkladanie inzeratov na predaj nasich veci
upratovanie
Piect
upratovanie popri dvoch malych neznaroch

Ešte doupratovat ,a upiect čosi
Dnes doupratovat, navarit mojim 3 hladosom, poobede pojdem do kostola a potom budem oddychovat.
Posledná jazda v autoskole ma čaká a potom nejake ti velkonocne prípravy 😉
Ďakujem za srdiečko ;)
Dnes ideme do ZOO 🐆🐒🐻🐙🐪
Dakujem 🙂
žiadne upratovanie, len oddych a hranie sa + doliečovanie mojich dvoch pacientov 🙂 .
My sa ideme kupat 🙂 a Zoo možno 🙂
My ideme do Zoo Ostrava ☺
doupratovat,nieco bezmasite navarim a poobede kostol
ideme do prírody, pohľadať prútiky na korbáč
Kedze mame tatika v praci tak len s malou poupratujeme trosku a vybehneme von a mozno nieco dokupit este ako jar na riad kedze hlava derava :D
navariť nejakú obživu a poobede na Červený kameň.Tento víkend sú tam mimoriadne prehliadky na motívy Soľ nad zlato 😉
Ahoj dovarim a idems do lesa mm je polovnik a treba vycistit krmitka takze prijemne s uzitocnym😀 na spiatocke pojdeme navstivit svokrua nezabudnems ani na cintorim treba si uctit aj tych ktory nas bohuzial uz opustili☹
Doupratovat..pozehlit..upiect cheesecake a vylozit nohy 😀
@pipinka4 Presne ták , samé chystačky ako neviem čo by bolo .. nech sa každí naje doma a na zadku sedí 🙂
@erikaemkina ale ajbtue kvanta jedla co nakupuju no hrozne a to je len jeden den zavrety obchod a ludia su z toho uplne ze mimo :D ale tak kazdy si rozumie ;)
@pipinka4 No počas Sviatkov je to ták no 🙂 Tak je dobre ako je ..
Doupratovat domacnost, vylozit vajcaaa na misu a cakat navstevu, pride brat aj zo svagrinkou, deli nas dialka, stretavame sa sviatocne, moc sa na nich tesiiiim....