icon

No práve som dožuvala chlebík 🙂a vy čo ? žeby ste poslali Fotku čo práve robíte a ktorá bude mat čo najviac 👍 tej pošlem 20 ❤
Do 15.10.2016 máte čas .. že nuda , tak to ma napadlo ..

avatar

Relaxujem so svojim dieťaťom😂😂

10. okt 2016
avatar

@teduazemer pekná fotka 🙂

10. okt 2016
avatar

už niekolko týždňov sa trápim nad vianočnými darčekmi :/
BTW: a keď sa pozrem trochu vlavo a vidím ten bordel ktorý ešte musím upratať a ísť do sprchy tak myslím že pojdem spať až ráno...zase.

10. okt 2016
avatar

Pozerám Skrocenu horu.
Krásny film.
Nemôžem spať,skvarila ma choroba

10. okt 2016
avatar

pravda úžastný film !! 🙂

10. okt 2016
avatar

Tak a dostala som sa k tomu , nie nezabudla som
@teduazemer 20❤ su tvoje 😉

16. okt 2016
avatar

@erikaemkina Jeeeej ďakujem pekneee ,spríjemnila si mi dník ❤️

16. okt 2016
avatar

@teduazemer Teším sa 🙂

16. okt 2016