icon
1 / 1
avatar

Nam sa stalo opacne. Teda mužovi. Ked sme boli na vstupe a kazdemu dietatu priratal rok 🤣🤣🤣 najmensi vtedy mal mat vstup zdarma. Nemal 🤣🙈

Dnes o 10:27
avatar
Dnes o 10:31
avatar

my sme to mali tak na hokeji kvôli výške...nad 130cm sa platí vstupne ...usporiadateľovi sa nezdala výška išiel malého premerať a že 129cm 😅😅

Dnes o 10:45
avatar

preco by si toto robil

Dnes o 11:14
avatar

Tak mi sme raz boli so sesternicou manželovu a do 4 rokov zdarma a ja že ona má 4 a ona nie ja mám 5 a ja nie máš 4 normálne nám predali lístky bola taká menšia vzrastom a po vstupe mi vraví...ale ja mám naozaj 5 veď včera som mala narodeniny 😂 a som si to teda potom overovala že fakt...no nevedela som 😂

Dnes o 12:50
avatar

Nam sa stalo naopak. Kupovali sme 2+2 listky do muzea a tete sa to nezdalo a sa pyta "A mala Vam uz chodi do skoly?" A ona urazene : "Ano som tretiacka"😂

Dnes o 15:02
avatar
@iwesska

Nam sa stalo naopak. Kupovali sme 2+2 listky do muzea a tete sa to nezdalo a sa pyta "A mala Vam uz chodi do skoly?" A ona urazene : "Ano som tretiacka"😂

Hej to deti si to berú osobne môjmu synovi dal zubár pastu že 6-12 mu povedal že už má viac ako 12 😂 že už potrebuje pastu pre dospelých.... O mesiac bude mať 13 😂
@iwesska

Dnes o 18:34