ahojte baby co hovorite prosim vas na kočik GRACO SYMBIO ??
ja som ho videla na zivo a zdal s ami taky nestabilny.a maly
2. okt 2011
ahoj tak ako sa mate?uz sa nam to krati co?🙂
5. okt 2011
eskymacik17
autorahoj no krati :D sa uz aj tesim ale aj sa dost bojim .. ved vies :( a co ako sa citis ???
5. okt 2011
mne sa pacil na obrazku, ale nazivo nic moc , mala sportova cast mne pripadala len ako take vajicko