ahojte .. prosim vas neviete mi poradit aku žehličku kupit ???
@zuzitka7 a prosim ta ten spodok ta platna .. ja hlavne koli tomu , lebo neviem že či taku tu lesklu striebornu alebo skor ten patny povrch mne to pripomina take nieco ako teflon a neviem, ktore je lepšie ?
myslela som matny :D nie patny :D
taku co sama zehli 🙂 🙂
viesco ja mam leskly....ona stala 100eue zevraj a je to taky povrch co ti nic neprichyti
@luciaf13 😀
@zuzitka7 no to asi zalezi na viacerych faktoroch .. mama ma taku lesklu a ta jej prichytavala veci , tak kupovala tiez novu .. no neviem ja uz aku kupit 😀
my máme TEFAL a má matný ten povrch a dobre sa mi s ňou žehlí 🙂
http://www.mall.sk/naparovacie-zehlicky/tefal-u... presne túto len zelenú :D
@smouli229 😀 no asi budeme kupovat tu stym bubnom na vodu co ma pod sebou .. tie su vraj dobre .. tak uvidim .. ale najradsej by som si kupila niekoho kto to za mna vsetko pozehli 😀
ano su..aj ja mam taku Philips.vytvaraju omnoho viac pary,ako obycajne,takze sa zehli lahsie a rychlejsie..🙂
@elviska666 🙂
ahojky my sme dostali ako dar zehlicku zn. BRAUN a neviem si ju vynachvalit.....a doma mame aj philipsku ale tiez je velmi dobra