icon

tak a mame za sebou poslednu kontrolu .. maly vazi cez 3600 a to bol vraj malicky stale :D skoro som odpadla .. som sa normalne musela spytat este raz ci 3060 alebo 3600 😀 .. ale tak snad to dobre dopadne

avatar

mojaaaa to je super narastol nam z neho poriadny chlap..🙂

27. okt 2011
avatar

nám deň pred pôrodom povedali,že váži 3500g a nakoniec mala 2920g 🙂

28. okt 2011
avatar

ale inak super váha, taká akurát :D

28. okt 2011
avatar

ty kokos až teraz kukám na ten tvoj meter a že už len 5dní to teda neskutočne beží, keď je niekto druhý tehotný xixi 😀

28. okt 2011
avatar

@slavinka9 no narastol ale kto ho vytlaci von 🙂

28. okt 2011
avatar

@smouli229 ¨no mne povedal ze takych 300 +/- .. ale este stale nerodim tak este stale bude rast 😀 .. no leti to .. stale sami zdalo ze ako pomaly to ide a zrazu ... no a ak neporodime do 10 tak ideme do nemocnice a 11 uz bude maly vonku 🙂 urcite ..

28. okt 2011
avatar

11násteho? to by bol ako amanda :D tak len pekne ešte vydrž 🙂

28. okt 2011
avatar

@smouli229 no ja by som aj rada pockala .. by mal pekny datum 11.11.2011 😀 ale ked ja uz mam pocit ze kazdou chvilou 😀 😀 😀

28. okt 2011
avatar

ty tak to ma ani nenapadlo 😀 my máme 11.05.2011 1:55h xixi

28. okt 2011
avatar
28. okt 2011
avatar

@eskymacik17 no co lucik? uz si mamina? 😀

31. okt 2011
avatar

ahoj este stale nie 😀

31. okt 2011
avatar

@eskymacik17 takze ten ster zazracny nepomohol co?

2. nov 2011
avatar

@anicka87 no nepomohol .. ale tak toho 10-teho hadam uz 😀

2. nov 2011