evicka231
autor@nniikiitaa Ale doba určitá sa stáva fenoménom dnešnej doby.... Treba v nej nájsť výhodu 🙂
5. nov 2015
@evicka231 povedz mi akú???
5. nov 2015
evicka231
autor@nniikiitaa Môžeš ujsť, bez toho, aby sa niekto na tebe počas výpovednej doby vozil... 🙂
5. nov 2015
@evicka231 hm sorry to je mala útecha 😂 kedze ak chceš skôr ujsť ale musíš so konca vypršania zmluvy vyčkať tak si to odseres tak isto
5. nov 2015

Osobne by som do takého zamestnania nenastúpila. Kedze s takou zmluvou nemôžem ani o hypotéku požiadať a po tom čase musim zase pohovory absolvovať.