Zeny poradte mi prosim. Ideme na lyzovacku vo february a pozeram pre dceru zimne overaly, alebo sety. Co je lepsie ma 6r. Este nikdy nelyzovala. Dakujem
v lidli byvaju super akcie na lyz.nohavice a aj bundy ked sa jej bude chciet aj na wc je to praktickejsie
zlvast oteplovaky a vetrovka....je to praktickejsie, hlavne pri vyzliekani na wecko, v restike a pod....my chodime s detmi od malicka, mali aj overal ale, ale po par lyzovackach hned som kupovla zvlast
set, zober 2ks oteplovaciek, ked bude padat na zadok, tak len v restike prezlecie gate, bunda moze zostat
o.k dakujem idem pozriet bazarik
Ńase decka lyzuju a kazdy rok kupujem supravy v lidli, su dobre, vyhovuju nam. Urcite by som nedavala overal, najma kvoli wc, ale aj ked premaca nohavice, staci prezliect tie. Vzdy kupujem jednu bundu a 2 nohavice.
Podla mna set..kvoli wc napr. 😉