Mali ste niekto hodnotu CRP 520?sestre tolko namerali pri zapale pluc, ale nejak nemam dobry pocit z toho😢
Tak toto je fakt vysoke crp
Pri zápale ľadvín som sa dostala na hodnotu 666 ale to už ma brali na hospitalizáciu a dostávala som antibiotika priamo do žily. Takže určite táto hodnota napovedá vysokému bakteriálnemu zápalu, ktorý treba ihneď riešiť. Za týždeň som bola relatívne v pohode ale maródovala som ešte skoro dva mesiace kým sa to dalo celé do úplného poriadku.
Ja som mala vyse 300 a skoncila som na dva dni.na infuziach a potom domaca liecba
to je na inravenozne kombinované Ant., Ja som tiež mala pri zápale zlcovodu.
Moj muž na tiez nejak tak, zápal mu koloval v tele. Ale atb to poriesili. Akurat to dlhsie trvalo.
Tak ste ma trochu ukludnili. Vcera bola u svojho obvodneho,ktory je nameral 160 a isla potom este na plucne a domov s atb. Dnes jej volali ze jej vybavili hospitalizaciu do NR lebo sa pomylili vcera ze nie 160 ale 520. Dufam, ze bude v poriadku
aj ja som mala také vysoké, možno aj viac, keď mi nakoniec zistili streptokoka ☹ Liečila som sa dlhodobo s ATB
Ano mala som cez 600, hnisavu anginu, po prelieceni ATB, museli mandle von
Ja som mala pri zapale pluc 150 a bola som ko...skore uzdravenie sestre zelam
ja som mala po cisarskom hodnotu 470 :(
nechali ma prenášať 13 dní a mala som zelenu plodovu vodu,tak z toho.aj ja aj malá sme boli 10 dní na atb. ale dr.ma vtedy vystrasil, že to hranicilo so sepsou,ktorá je vraj v iných štátoch smrteľná :( psychopat.som revala na jiske 3 dni. ešte mi aj transfuziu krvi dávali.sestre prajem skóre uzdravenie, nech prežijete Vianoce v kruhu rodiny ;*
Velmi vysoke. Ale atb sa to upravi.