Milí čitatelia,potrebujem poradiť ohľadom nákupu v Ukrajine. Chceme si tam ísť kúpiť čln v hodnote cca 400-500€, cez hranice s tým prejdeme v pohode alebo budeme musieť platiť colny dlh(clo+dph)?ďakujem
Do hodnoty 300€mozes dovážať bez dovozneho cla.. Ak to ma viac tak len cez spedicku a zaplatíš clo...
18. apr 2019
Do 260e bez cla...nech vam daju blok na mensiu sumu