Škôlka : aké vrecká dávate na topánky? Nám povedali ze igelitové aby voda nestekala do skrinky. To mu mám dať igelitovu tašku? Tie vrecká čo sú aj na chrbát nie sú nepremokavé
v skolke nám netreba žiadne,pretoze topanky maju ulozene v skrinke,ale do skoly som synovi kupovala len take vrecko na topanky
my mame mimo skrinky..maju pod lavickou taku policku na topanky..neviem ak by som davala do skrine..vsak to je divne..ved tam davam vsetko ostatne a so zablatenymi topankami davat aj bundu nahradne oblecenie atd
My mame napisane vrecusko na prezuvky.. Co sice tiez celkom nechapem, ze naco na ne vrecko sak hadam dajaka polics tam na to je ci?? No ved uvidime
To je blbosť mat v skolke uložené topanky vo vrecku. Ked je sucho, su v skrinke, ked je mokro tak pod lavickou.
Ale vrecko na prezuvky môže byt aj na papučky. Aspoň ja to tak chápem. Topánky sú v poličke pod lavičkou a keď ide dieťa domov tak papučky schová do vrecka.
U nás máme v skrinke topánky v každom ročnom období sucho mokro sneh.Mame škatule od topánok a ja dávam na dno starý obrus keby že je mokro aby voda nepoškodila skrinku.V zime keď sa sušia tak pod lavičkou pri radiátormi.
Vraveli nám že na topánky mokré, nie na prezuvky. A budú sa dávať do skrinky a nie pod lavicu
@evina274 no len raz by dali mojej dcérke mokre topánky do vrecka 🙈 a ešte aby to stekalo rovno do topánky a poobede aby to obula nie 🙈
@frederika1123 ved,to...nasim aj cez zimu susia premoknute boty pod radiatormi..neviem si predtavit,zeby im ich hodili do vrecka a nechali ich mokre...
@jarmila2010 dúfam že je to len nedorozumenie a že to nemyslia ozaj vážne 😀
vrecka na topanky? ved topanky maju deti ulozene dole na zemi pod skrinkami a nie v nich.
to pocujem prvy krat. a to mame v rodine, ze veeeela deti v skolkach, skolach v roznych skolkach v tom istom meste ale aj roznym mestach a dedinych po SR, ale rpisamvacku to pocujem prvy krat, ze by mali mat topanky v skrinkach