Vie mi dať niekto typ na dobrý e-shop na kvalitné dioptrické okuliare?
Teda neviem aku az kvalitu hladas, ja som hladela na cenu, a hlavne aby mi ich dobre zamerali, davala zom si robit aj slnecne polaroidy s cylindrami a velka spokojnost
Ja vždy len osobne, nemam odvahu kupovať take nieco cez eshop keď to bude aj tak treba upravovat
@evina274 ja mám od nich tretie. Prve mi robili tak, ze som im poslala rozsypane, zmerali mi skla a pidla nich robili druhe, potom ma z roboty poslali na ocne kvoli sluzobnemu vodicaku, zmenili mi dioptriu aj cylinder, a min rok v auguste som si dala robit, plastove celoramy. V septembri som si dala polaroidne dioptrie. A som velmi spokojna. Cenovo prijatelne, sklicka si zvolis, ci chces plast, sklo, tvrdene, cokolvek. A do tyzdna som ich mala doma
Opti24. Sk