Ahojte mamičky. Ake máte overené prípravky na kiahne? Skúsenosti? ODPORÚČITE prosím? Čo áno a čo nie? Dr mi povedala hypermangan, ale ze nech neskôr zavolám lebo ma odbery a už nedvíha. A vraj púder nie??? Ďakujem za vaše vzácne rady 😊
Moji mali cez leto, kupala som ich v hypermangane, a pupaciky potierala roztokom tantumverde na vysušenie, keď sa im tvorili a svrbeli tak kvapky fenistil,, keď sa začali chrasty odlupovať tak som natierala imunoglukan krémom
A ešte ak by mali teplotu nie nurofen s brufenom ale paralen treba davat,,,
Hypermangan a kupel v slaboruzovej vode, to vzdy pomohlo. Tiez tantum verde, my sme mali sprej, ked ich svrbelo. Teplotu nemali, takze v tom neporadim. A nesmeli von vobec, aby kiahne "nenachladli". Na noc som davala fenistil, aby sa vyspali. Drzim palce
Ja som kúpala v ovsených vlockach, dávala fenistil kvapky a keď mladší nemohol spať v noci jediný pomohol tekutý púder s mentolom.
Hypermangan a proti svrbeniu fenistil kvapky
Fenistil kvapky a tanno herbal. Púder ani Zinková masť nie sestrička vravela.
Tantum Verde - natierať
Hypermangan, tantum a mliečko tanno herbal. Plus fenistilove kvapky. Toto je kombinácia, za ktorú dam ruku do ohňa. Top
Clean pox alebo poxclean... Bolo to fajn... Hypermangan dceru neskutocne vysusil, pomaly jej az praskala koza a plakala... Tak som splasila toto a bolo to super... Inak este alpa alebo nieco na ten styl. Len dost stipe, ale chladi dobre...
ja som iba potierala Betadinom alebo Tantum verde, na noc dithiaden, nic viac. A to maly mal dost tazky priebeh
Hypermangan