Ahojte. Prosím, ODPORÚČITE mi nejakú kuriérsku službu? Potrebujem odoslať pneumatiky 4ks na diskoch ( cca 50kg). Má niekto skúsenosti, kontakt??? poteší. Do piatku to tam musí byť. Aj googlim, ale mám pocit tu ste šikovnejšie 😊🙃
Ja som z toho ...jeleň 😁
ĎAKUJEM srdiečka ❤❤❤
Ja som neraz posielala cez kuriera posty
@janulla999 aj taketo vacsie" ako pneu?
A v den co si objednala aj prišli vyzdvihnut?🙂 ďakujem pekne za info🤗
@evita91 ano, cely sadu som neraz posielala, ze su cenovo najvyhodnejsi, zavolas si na najblizsiu postu a oni ti poslu kuriera alebo daju nanho cislo. toptrans ja zas nepoznam
@janulla999
@viestta dakuem vám. Idem skúsiš poštového kuriera teda 🙂
DPD je výhodnejšie, pošta si účtuje aj za neskladnu zásielku .
Tiez viem že pošta je drahá
Skus toptrans