icon

Prosim vas baby kucharky. Podla vas KNEDLA bez alebo s mliekom je lepsia? Robili sme aj aj ale zasa podla mna markantny rozdiel nie je ... ale teraz ma chut "nenapada" .... ale pravdepodobne s mliekom, ze? Dakujem 🙂

avatar

Ja robim len s vodou a z hrubej muky ale mamina robi s mliekom takze je to asi na kazdom co si tam da. Robim podla mojej prababky ako ju robili od davna.

26. nov 2017
avatar

ja robim na odporucanie jednej kucharky s vodou

26. nov 2017
avatar
evita91
autor

@andreasorocinova
@dolores12 smiem sa spytat preco radsej s vodou? Lepase chuti alebo sa s cestom lepsie prqcuje? 🙂

26. nov 2017
avatar

@evita91 ja ani neviem, uz som si tak zvykla. ale ta pani je skusena kucharka, azda dobre poradila 😊 mne sa aj lepsie pracuje s cestom. aj buchty na pare takto robim. len ich potom potriem .buchty s maslom a knedlu s olejom.

26. nov 2017
avatar

Ja robim pol na pol, pol mlieka pol vody

26. nov 2017
avatar

@evita91 mne viac chutia s vodou a s mliekom ked som robila bola taka tvrda ci aka s vodou nam chuti viac a rozpravala som sa aj s jednym znamim a jeho babka rpbila knedle a ze vzdy len s vodou robila tak preto....aj na nete som citala jeden clanok,kde sa pisalo o tom,že knedle sa maju robit s vodou. Potoeram s maslom vsetko aj ked robim buchty,olej mne osobne vadi 😊

26. nov 2017
avatar
evita91
autor

@dolores12
@andreasorocinova a tak ostavam pri vode, jednoduchsie zaobstarat vodu ako mlieko 😀 dakujem za rady asi to ma svoj vyznam 🙂
@zuna89 inak aj my sme tak napoly robievali ale uz nebudem asi ani kombinovat... velka zmena nie je asi 🙂 sakujem baby

26. nov 2017
avatar

@evita91 kvasok s mliekom a potom vodu pridam

26. nov 2017
avatar

Ja robim na kvasok mlieko a ostatne vodu

26. nov 2017
avatar
evita91
autor

@ivet1371
@janullka2008 ja som aj kvasok z vodou zarobila ked uz bez mlieka...mlieko vonku beha 😀

26. nov 2017
avatar

@evita91 no ja som vcera robila.pizzu a ze spravim kvasok do vody. Dala som teplejsiu vodu trosku cukru a drozdie. Vobec mi to nenapucalo a sumelo to ako sumien. Je to normalne?tak som to vyliala a spravila som do mlieka kvasok 😂

26. nov 2017
avatar
evita91
autor

@janullka2008 ale Jani toby bollo ok 🙂 ja tam davam aj trochu muky stale.... inak vysla mi krasna bublinkova knedla a mnam
Inak 🙂... jedla som aj nacisto 😀

26. nov 2017
avatar

@evita91 no neviem ci by to vyslo.vobec ziadny naznak len sumenie 😂krasnu mas. Aj ja robim knedlu len doma a tiez ju zvyknem jej len tak. 😉

26. nov 2017