Och tak mať chatu v Podbanskom je doslova luxus ja to tam milujem tiež by som takú chatku brala ☺️😉
8. júl 2021
Ooo nadhera 😍 nam tiez nas dedo poklad zanechal ☺
8. júl 2021
zavidim, zavidim a este raz zavidim. ja som mala este aj babku, co byvala v panelaku😅 nepoznam prazdniny na vidieku 😠
8. júl 2021
Mala som starkých vo Vysokých Tatrách, bohužiaľ, ich dom sa po ich smrti predal. 😢
8. júl 2021
Tak toto jazierko presne poznam, chodili sme tam kazde leto cele detstvo. Krasne spomienky. Ale nebola som tam uz hadam aj 20 rokov. Lavicku si pamatam v lepsom stave, aj so zabradlim na jednej strane. A nedaleko bol pramen kyselky.
11. júl 2021



Toto je viac ako hociktorý wellness 🥰