Dobrý deň chcem sa len opýtať... Dnes mi ma prvý krát prísť podpora v nezamestnanosti... Viete mi povedať či už niekomu došla ? Ja mám účet 365
Ahoj. Mne ešte nie. Mám ČSOB
15. nov 2022
dievcata, ved to nema nic spolocne s tym, kto ma aku banku, ale zavisi to od toho, kedy ktora pobocka odosle platby 🙈 takze darmo si tu budete pisat kto ma aku banku
15. nov 2022
Ahoj, prišla ti?
15. nov 2022
Ahoj, včera mi došla mam ČSOB.