icon

Dobrý deň chcem sa len opýtať... Dnes mi ma prvý krát prísť podpora v nezamestnanosti... Viete mi povedať či už niekomu došla ? Ja mám účet 365

avatar

Ahoj, včera mi došla mam ČSOB.

15. nov 2022
avatar

Ahoj. Mne ešte nie. Mám ČSOB

15. nov 2022
avatar

dievcata, ved to nema nic spolocne s tym, kto ma aku banku, ale zavisi to od toho, kedy ktora pobocka odosle platby 🙈 takze darmo si tu budete pisat kto ma aku banku

15. nov 2022
avatar

Ahoj, prišla ti?

15. nov 2022