Ahojte kočky
Máte skúsenosť so strankou InStyle shop? Ďakujem
Mam dobru, tiez som objednavala sety teraz aj minulu zimu a vsetko ok, rychla komunikacia aj dodanie.
29. nov 2021
evkagardian
autorA saty nahodou nemate niekto odtial?
29. nov 2021
Saty nie, len capicu a tunel.
29. nov 2021
Mne pristi teraz tie sety capica tunel asi do 3 dni od objednania