Kocky davali ste si robit protilatky z lekarne Dr.max? Aku mate skúsenosť? Da sa na to spolahnut?
evkagardian
autor@luliu ta je ale nemeratelna..pokial viem iba odberom z kostnej drene
18. nov 2021
Kolegyne.. Vyšlo im ci majú protilátky, koľko a ci už im klesaju... Mali všetci tak do 5, sú očkované, vraj je to dobre. Hodnoty boli do 9
18. nov 2021
evkagardian
autorKolegyna ockovana mala 8.8 a ja neocko dnes po rocnom prekonani covid 4.1 hodnotu..vraj vsetko nad 1.1 je dobre..tak neviem
18. nov 2021
evkagardian
autor18. nov 2021
@evkagardian mozno áno.. Im tak vysvetľovali, že je to dobre, ale ak už ide pod 2, že treba sa pre očkovať kvôli tomu, že to už klesá alebo tie co prekonali, že im to už klesá...
18. nov 2021
Pridám sa
18. nov 2021
Aka je cena vysetrenia?
18. nov 2021
@lusar 9,90eur alebo 9,99 neviem presne, minule to tu tiez bolo
18. nov 2021
Stále vysvetľujú že tie protilátky neukazujú nic dôležité, dôležitá je bunková imunita a nie hodnota protilátok