icon
avatar
evkagardian
Správa bola zmenená    18. nov 2021    

Kocky davali ste si robit protilatky z lekarne Dr.max? Aku mate skúsenosť? Da sa na to spolahnut?

avatar

Stále vysvetľujú že tie protilátky neukazujú nic dôležité, dôležitá je bunková imunita a nie hodnota protilátok

18. nov 2021
avatar

@luliu ta je ale nemeratelna..pokial viem iba odberom z kostnej drene

18. nov 2021
avatar

Kolegyne.. Vyšlo im ci majú protilátky, koľko a ci už im klesaju... Mali všetci tak do 5, sú očkované, vraj je to dobre. Hodnoty boli do 9

18. nov 2021
avatar

Kolegyna ockovana mala 8.8 a ja neocko dnes po rocnom prekonani covid 4.1 hodnotu..vraj vsetko nad 1.1 je dobre..tak neviem

18. nov 2021
avatar
18. nov 2021
avatar

@evkagardian mozno áno.. Im tak vysvetľovali, že je to dobre, ale ak už ide pod 2, že treba sa pre očkovať kvôli tomu, že to už klesá alebo tie co prekonali, že im to už klesá...

18. nov 2021
avatar

Pridám sa

18. nov 2021
avatar

Aka je cena vysetrenia?

18. nov 2021
avatar

@lusar 9,90eur alebo 9,99 neviem presne, minule to tu tiez bolo

18. nov 2021