Kocky, Druha šanca vcera kto pozeral, spravne som pochopila, ze simona odpojil od pristrojov kolenik? Bolo to tam akesi cele zamotane a viem, ze niektoré mate napozerane aj dopredu🙂
Nie nie inak to bude treba pozerat nie hadat😉😉
Len tu hlavne nepíšte, ako to bude 😂
ja som 1 diel dopredu a sa mu o tom zase snivalo, ze mu vypol kyslik..ale v jednom sne mal aj ruku na jeho ustach..nieco tam bude, lebo ked sa o tom bavil aj s dcerou, tak sa mi zdalo, ze sa citia previnilo
Nie, neodpojil ho kolenik. Dole napíšem co som sa dozvedela pred týždňom co tu baby písali, kto nechce, nech nečíta.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
Kočky písali, ze kolenik bude ležať s kovidom a svoju masku bude chcieť darovať inej žene. To sa. Dozvie jeho dcéra a zoberie masku Simonovi a dá ju tej žene, aby ochránila otca.
Mňa napadlo či to nebolo Šimonove želanie ak bude na tom Júlia zle a bude málo kyslika, aby jeho odpojili a ona aby prežila
Vyznelo to tak, ale podľa mňa to bude celkom inak.