Kocky, ktore ste mali tento vláčik z lidla, nestavalo sa Vam, ze sa prehrieval? Baterky vydrzia 3 minuty a potom prestane ist a je zvrchu teply..aplikacia nesla ani raz dokonca :(
Reklamuj ho
My ho mame od min.Vianoc a ide uplne v pohode. Aplikaciu sme este neskusali a asi uz ani nebudeme. Asi mate vadny kus, treba reklamovat.
Reklamuj. Takto nemaju fungovat.
Reklamuj ho