icon

Kocky, ktore ste mali tento vláčik z lidla, nestavalo sa Vam, ze sa prehrieval? Baterky vydrzia 3 minuty a potom prestane ist a je zvrchu teply..aplikacia nesla ani raz dokonca :(

avatar

Reklamuj ho

17. dec 2020
avatar

My ho mame od min.Vianoc a ide uplne v pohode. Aplikaciu sme este neskusali a asi uz ani nebudeme. Asi mate vadny kus, treba reklamovat.

17. dec 2020
avatar

Reklamuj. Takto nemaju fungovat.

17. dec 2020