Kocky, mame detský kocarik Bayer..podvozok sa podaril dceram zlomit..da sa kupit iba spodok?
evkagardian
autor@tatianka7 nemame faktúru, dostali sme
27. aug 2020
@evkagardian ale predajcu môžte kontaktovať ,nemyslím reklamáciu -to vám podľa mňa neuznajú .
27. aug 2020
Ja som podvozok nasla cez inzerat...resp.cely kocik tej istej znacky za 20€...vsetko som vyhodila a nechala iba konstrukciu...a prehodila som kolieska, moje boli v lepsom stave. Skus pozriet tu na koniku, na FB na market place alebo na bazos.sk...
27. aug 2020
evkagardian
autor@lilien369 vidíš dobry napad
28. aug 2020
Skúsila by som kontaktovať predajcu .