evkagardian
autorJuuuj to by mi pomohlo..na aku sumu
29. dec 2020
@evkagardian 7,99
29. dec 2020
evkagardian
autor@markomonika mozem poprosiť poslat na mail evka11@centrum.sk?
29. dec 2020
Baby trosku mimo otazka ale aj vam sa ten koberec tak hrozne zozmolkoval?
29. dec 2020
evkagardian
autor@gabika20 ja neviem gabika, ale kamoska povedala ze stal za prd..ona ho len otvorila
29. dec 2020
My ho mame od minulych vianoch a teda poriadny smejd..keby ho nema dcerka rada tak je v smetiaku.Zmolkuje sa, neda sa vytepovat,vsetko sa tam zachytava..
29. dec 2020
@karabashka podobne..je hrozne zmolkovaty..ja ho periem v pracke.. ale asi vymenim za iny
30. dec 2020
@gabika20 a ked ho operies nepolame sa? Potom sa opat pekne vystrie?
30. dec 2020
@karabashka nepolame, dokonca som ho supla aj do sušičky
30. dec 2020
@gabika20 no pojdem to vyskusat
30. dec 2020

ja som ho kupovala cez eshop.cize mam lwn fakturu