icon
1 / 1
avatar

ja som ho kupovala cez eshop.cize mam lwn fakturu

29. dec 2020
avatar

Juuuj to by mi pomohlo..na aku sumu

29. dec 2020
avatar
29. dec 2020
avatar

@markomonika mozem poprosiť poslat na mail evka11@centrum.sk?

29. dec 2020
avatar

Baby trosku mimo otazka ale aj vam sa ten koberec tak hrozne zozmolkoval?

29. dec 2020
avatar

@gabika20 ja neviem gabika, ale kamoska povedala ze stal za prd..ona ho len otvorila

29. dec 2020
avatar

My ho mame od minulych vianoch a teda poriadny smejd..keby ho nema dcerka rada tak je v smetiaku.Zmolkuje sa, neda sa vytepovat,vsetko sa tam zachytava..

29. dec 2020
avatar

@karabashka podobne..je hrozne zmolkovaty..ja ho periem v pracke.. ale asi vymenim za iny

30. dec 2020
avatar

@gabika20 a ked ho operies nepolame sa? Potom sa opat pekne vystrie?

30. dec 2020
avatar

@karabashka nepolame, dokonca som ho supla aj do sušičky

30. dec 2020
avatar

@gabika20 no pojdem to vyskusat

30. dec 2020