icon

Kočky nema niektorá blocek od tohto koberca z lidla prosim?

avatar

ja som ho kupovala cez eshop.cize mam lwn fakturu

29. dec 2020
avatar

Juuuj to by mi pomohlo..na aku sumu

29. dec 2020
avatar
29. dec 2020
avatar

@markomonika mozem poprosiť poslat na mail evka11@centrum.sk?

29. dec 2020
avatar

Baby trosku mimo otazka ale aj vam sa ten koberec tak hrozne zozmolkoval?

29. dec 2020
avatar

@gabika20 ja neviem gabika, ale kamoska povedala ze stal za prd..ona ho len otvorila

29. dec 2020
avatar

My ho mame od minulych vianoch a teda poriadny smejd..keby ho nema dcerka rada tak je v smetiaku.Zmolkuje sa, neda sa vytepovat,vsetko sa tam zachytava..

29. dec 2020
avatar

@karabashka podobne..je hrozne zmolkovaty..ja ho periem v pracke.. ale asi vymenim za iny

30. dec 2020
avatar

@gabika20 a ked ho operies nepolame sa? Potom sa opat pekne vystrie?

30. dec 2020
avatar

@karabashka nepolame, dokonca som ho supla aj do sušičky

30. dec 2020
avatar

@gabika20 no pojdem to vyskusat

30. dec 2020