Kocky poprosim recept na ten mozerelovovo cesnakovo bylinkovy chlebik..a este sa chcem opytat-nemam osatku ani nic, ked ho dam len na plech, rozpadne sa mi, ze?
robím podľa tohto ...mám ho odtialto
30. dec 2020
ale len dávam na plech
30. dec 2020
Oznacila som ta, je tam podrobny pokec aj s videom pre lepsiu nazornost
30. dec 2020
@ddaassuullaa idem aj ja kuk 🙏
30. dec 2020

Len na plech "rozpackat", mam ho tiez na blogu, asi aj v albume