Kocky poraďte prosim kde kúpim spoľahlivý DOMÁCI test na protilatky covidu pre muža..tak, ze to zvládnem aj sama a neodvezu ma z vela krvi :D mozno eshop..
Sú nespoľahlivé , treba ísť k lekárovi a požiadať o vyšetrenie od 1.11. Ho prepláca poisťovňa , krv sa zoberie a posiela do laboratória . To je najspoľahlivejšie . Mám osobnú skúsenosť .
@katarinaca tie čo sa robia z krvi len z prsta sú nespoľahlivé? Mne ho robil lekár na ORL, a včera som ho robila mojej mame. Máš nejake overené info k tomu že sú nespoľahlivé?
@katarinaca obvodna mi nechce zobrat
@katarinaca preplaca ho myslim len dovera..
@evkagardian my sme kupovali normalne v trafike v kaufe.. 2ks v baleni za 9,99€..
@xsuzannex aj ja kupujem v trafike v Kauflande 2 ks za 9,90
@katarinaca na jednej strane chápem..uz teraz Sú dost plne labaky pre testov..nie este keby si každý zmyslí robit protilatky.. o súkromnom za 30 eur viem..chcela som sama doma urobiť..
https://unizdrav.sk/tovar/3190/certifikovany-ry... Ja som tieto objednala, dosť ich chválili
Mame z Unizdravu.
@evkagardian nám to obvodný zobral zdarma s tým že od 1/11 to prepláca poisťovňa .
My sme mali tento test ale ci je spoľahlivy🤷♀️
@evkagardian a aký má na to dôvod?
@katarinaca a akú máš poisťovňu? či to prepláca každá?
@xsuzannex my mame všeobecnú a preplatene dávala som aj môjmu 2 ročnému brat .
@deti95060810 všeobecná .
@deti95060810 mne obvodná povedala že od 1/11 to poisťovne preplácajú
@mamina321 áno prekonali sme Covid jeden test krvný zo žili odobraný lekárkou poslaný do medirex ukázal protilátky a druhý z kvapky krvi domáci mi ukázal že protilátky nemám .
@katarinaca uf otras toto 😏
Že nerobia mi povedala :(
@katarinaca
@evkagardian nie každý obvodný to robí, ani môj ich nerobí 😏
@evkagardian
@mamina321 No je možné že nám ho preplatili pre to , že sme Covid prekonali v októbri mali sme to potvrdené PCR testami a začiatkom decembra sme išli na protilátky , ako som písala dávala som brat aj synovi 2 ročnému a ten to prekonal s nami .
@katarinaca ja som 19.12.skončila kaantenu be priznakov..volala som hned..mam všeobecnú..ze to nerobia mi povedala...Skusim cez s nami dr alebo test
@chiccco aj ja kupujem v trafike v Kauflande tie čo sú na foto 2 ks za 9,90
@danaholanova no musím sa na to opytat
nerobia ti vsetci lekári... iba ty ktory maju zmluvu s tim labakom... bola som na preventivke pytala som sa na to lebo ma to zaujimalo.... hned mi sestricka povedala ze by sme sa nedoplatili 🙈
Ja som u nas v lekarni kupila. Robila som bratovi prekonal covid a mal pozitivny na protilatky. Z prsta kvapka krvi
Prosím vás neviete cca koľko mesiacov po prekonaní Covidu tie domáce testy ešte zachytia protilátky?
@avlv brat prekonal v okt a v dec este zachtylil test. Ale nie je pravidlo,ze musis mat po prekonani protilatky
@evkagardian synov výsledok mi pani doktorka poslala e-mailom Nikolasko výsledky ok všetky
Ma tie COVID protilátky pozitívne IgG, čo znamená , že sa stretol s infekciou a zabojoval.... teda prekonal ... sme všeobecná poisťovňa !
@danaholanova prosim ta a je spoľahlivý ten test?
@1kacena11 presne taky spolahlivy ako ten u doktorky za 30😉 tu mas 1 ks za 5 eur.
@danaholanova ďakujem. A koľko dni po prekonani sa da zistiť ci to dieťa prekonalo?
@danaholanova tiez z krvi?

📌