Z vnútornej strany
12. sep 2020
evkagardian
autorLebo každý povie inak
12. sep 2020
Pravdu poviem,že o tomto počujem 1x🤔ja som vždy kvapla a bolo😁
12. sep 2020
Je uplne jedno kde to kvapnes 😅🤣
12. sep 2020
@evkagardian ja to mam od orl.
@fruzsiskvarkova nie je. na prepazke je najviac bakterii, cize ucinne pre atb napriklad
12. sep 2020
Na vnútornu stranu
12. sep 2020
@misskate1 presne preto sa deťom tými kvapkami noštek vytiera ;)
13. sep 2020
@fruzsiskvarkova to platí aj u dospelých, nie len u bábätiek
13. sep 2020


Na vnútornú prepážku