icon

Kocky, prosim, kam správne kvapkat kvapky detom do nosa? Na vonkajšiu stranu - červenou vyznačené?

avatar

Na vnútornú prepážku

12. sep 2020
avatar

Z vnútornej strany

12. sep 2020
avatar

Lebo každý povie inak

12. sep 2020
avatar

Pravdu poviem,že o tomto počujem 1x🤔ja som vždy kvapla a bolo😁

12. sep 2020
avatar

Je uplne jedno kde to kvapnes 😅🤣

12. sep 2020
avatar

@evkagardian ja to mam od orl.
@fruzsiskvarkova nie je. na prepazke je najviac bakterii, cize ucinne pre atb napriklad

12. sep 2020
avatar

Na vnútornu stranu

12. sep 2020
avatar

@misskate1 presne preto sa deťom tými kvapkami noštek vytiera ;)

13. sep 2020
avatar

@fruzsiskvarkova to platí aj u dospelých, nie len u bábätiek

13. sep 2020