Kocky, ste tu niektore, ktore ste sa zúčastnili celoslovenskeho screeningu protilátok nezaockocanych a prekonanych? Robili to mesta na báze prihlasenia sa dobrovolnikov..
Čo som sa dočítala toto zriadili iba v PB
29. nov 2021
@august2015 bolo to aj v BA
29. nov 2021
@liz_lemon tak to som nevedela asi mi to uniklo.
29. nov 2021
Aj ja som bola
30. nov 2021
ja