icon

Kocky, ste tu niektore, ktore ste sa zúčastnili celoslovenskeho screeningu protilátok nezaockocanych a prekonanych? Robili to mesta na báze prihlasenia sa dobrovolnikov..

avatar
29. nov 2021
avatar

Čo som sa dočítala toto zriadili iba v PB

29. nov 2021
avatar

@august2015 bolo to aj v BA

29. nov 2021
avatar

@liz_lemon tak to som nevedela asi mi to uniklo.

29. nov 2021
avatar

Aj ja som bola

30. nov 2021