icon

Kocky zostali mi zltka z parizskych..co z toho peciete?

avatar

Ja by som upiekla vaječný likér 🤗

19. dec 2021
avatar

Krem.robim zltkovy slahany nad parou

19. dec 2021
avatar

Tiez robim zltkovy krem nad parou, na tie parizske rozky z bielkov 🙂

19. dec 2021
avatar

Crème brulée.

19. dec 2021