My máme tie druhé a sú zateplené
@janka146 odfotila by si mi ich prosím? Sú semisove ci gumenne? Kvôli čisteniu sa pýtam a hlavne latkove aby neboli
@janka146 velk.28 náhodou nemáte?
@evkagardian sú gumenne, odfotim ti
@janka146 A to ruzove sa da očistiť? Fuha ze 30 velk.. kolko ma mala rokov
Hej myslím že sa to bude dobre čistiť 🤔 mala má 4 roky, ale veľkostne je tak na 6 😂 inak oplatí sa ísť do toho obchodu pozrieť...
@janka146 no práveze u nas v púchove nic..ale ze uplne nic skoro dievčenské..alebi mne sa nepáči.. obuv uz vobec
@evkagardian aha 😔 tak tieto topánky sa mi hneď zapáčili, aj kamoška hneď brala malej..
@janka146 tak som rada, Nie sú to hneď rozpadnú teds
@evkagardian dúfam že niečo vydržia
@janka146 zmeras mi prosim vnútornú dĺžku? Pozrem s tabulkou ci to sedi aspon vam
@evkagardian 18,5 cca zle sa meria



My máme tie prvé a zateplené niesu..