icon

Pomoc
Vyslahala som maslo s karamelovym salkom (hotovym, nie uvarenym) a tecie mi tento krem pri striekani na parizske rožky, nedrží tvar..ako krém zachranit? Este chcem aj zmzlinky plnit mozem ho tam pouzit?

avatar

My sme dávali tento krém do košickov a tiež bol taký riedky, tak sme pridali maslo

20. dec 2020
avatar

Pridaj mascarpone

20. dec 2020
avatar

A keď dáš stuhnúť? Nestuhne v kréme ešte maslo ?

20. dec 2020
avatar

Nemoze to byt slabym slahanim?

20. dec 2020
avatar

@dom21 nemam

20. dec 2020
avatar

Jedine heru uz mam..asi tu pridám

20. dec 2020
avatar

Takto to vyzera..kolko inak slahate maslo?

20. dec 2020
avatar

Pridala som stuzovacu trochu a vyslahala 🙂 a super,pekne drzi

20. dec 2020
avatar

Presne toto včera jedna pani riešila na FB tak jej poradili dať to do chladničky alebo mrazničky vychladnúť a potom tam ešte pridať maslo a dlhšie šľahať aj sa jej to podarilo mala potom krásny krem

20. dec 2020
avatar

@ivus14gasparka ja sa bojim ze sa mi zdrcne maslo..kolko sa slaha asi a na najslabsom?

20. dec 2020
avatar

len pre buducnost. Vzdy je lepsie obyc. salko uvarit ako toto kupovane. Po rovnakej skusenosti, presne s rozkami (robila som ich na balkone v zime, aby mi to tak netieklo 🙈) uz nikdy hotove salko.

20. dec 2020
avatar

@kajus_a to nie je pravda, kupovane karamelove salko je super, ja som nikdy nemala problem

20. dec 2020
avatar

@evkagardian aj ona sa bála skús to poriadne zachladiť , písali jej tam, že preto to je že malo masla je tam za to nič nedáš keď to skúsis 🙂

20. dec 2020
avatar

@evkagardian vyzera to dost tmavo, akoby si nedala dost masla. Ja davam na 1 salko 250g masla. Slaham kym to tak pekne nezacne menit farbu na svetlu. Ak by sa ti nahodou zacalo maslo oddelovat v kreme (aj to sa mi parkrat stalo) sypni tam trochu mletych orechov, chuti to uazsne a zachrani ti to krem 😊

20. dec 2020
avatar

Daj do chladnicky trochu zachladit a preslahaj.

20. dec 2020
avatar

@sse deti mi spia..musim pockat, lebo ich pobudim..bojím sa to zmraziť ze sa to zdrcne

20. dec 2020
avatar

A slahate na najslabsom?

20. dec 2020
avatar

@evkagardian ked sa krem zdrcne tak ho treba nad parou trochu nahriat preslahat a dat do chladnicky stuhnut, to taka rada do buducna 😉

20. dec 2020
avatar

Ja slaham normalne bud na strednom alebo najrychlejsom, ako mi pride 😃

20. dec 2020
avatar

@evkagardian tiez som mala riedke. Daj do chladnicky poriadne zachladit, a potom ese zaslahaj dalsie maslo. Bude pekne tuhy krem

20. dec 2020
avatar

Do chladnicky a este maslo pridaj😉krem bude urcite super. Ale uz sa aj mne stalo par x,ze som robila tento krem a bol riedky,ani nestuhol v chladnicke😤co uz,nie je taka kvalita vyrobkov ako kedysi....predtym sa mi to nikdy nestalo....

20. dec 2020
avatar
20. dec 2020
avatar

@najinka tak ja neviem, uz na pohlad vidiet riadny rozdiel, ked sa otvori konzerva

20. dec 2020
avatar

@kajus_a neviem aky rozdiel mas na mysli 😃 praveze je je super karamelove, na to by som ho musela doma varit 3 hodiny.

20. dec 2020
avatar

@najinka v konzistencii myslim. Chutovo je fajn, len je redsie.

20. dec 2020
avatar

@kajus_a neviem, mne sa to zda rovnake..

20. dec 2020
avatar

@evkagardian Skús urobiť hustý puding, Zlatý klas a 4 dcl mlieka. A maslo pridať by tiež pomohlo.
Ja robím podobný krém do Marlenky.

20. dec 2020