Pomoc
Vyslahala som maslo s karamelovym salkom (hotovym, nie uvarenym) a tecie mi tento krem pri striekani na parizske rožky, nedrží tvar..ako krém zachranit? Este chcem aj zmzlinky plnit mozem ho tam pouzit?
Pridaj mascarpone
A keď dáš stuhnúť? Nestuhne v kréme ešte maslo ?
Nemoze to byt slabym slahanim?
@dom21 nemam
Jedine heru uz mam..asi tu pridám
Takto to vyzera..kolko inak slahate maslo?
Pridala som stuzovacu trochu a vyslahala 🙂 a super,pekne drzi
Presne toto včera jedna pani riešila na FB tak jej poradili dať to do chladničky alebo mrazničky vychladnúť a potom tam ešte pridať maslo a dlhšie šľahať aj sa jej to podarilo mala potom krásny krem
@ivus14gasparka ja sa bojim ze sa mi zdrcne maslo..kolko sa slaha asi a na najslabsom?
len pre buducnost. Vzdy je lepsie obyc. salko uvarit ako toto kupovane. Po rovnakej skusenosti, presne s rozkami (robila som ich na balkone v zime, aby mi to tak netieklo 🙈) uz nikdy hotove salko.
@evkagardian aj ona sa bála skús to poriadne zachladiť , písali jej tam, že preto to je že malo masla je tam za to nič nedáš keď to skúsis 🙂
@evkagardian vyzera to dost tmavo, akoby si nedala dost masla. Ja davam na 1 salko 250g masla. Slaham kym to tak pekne nezacne menit farbu na svetlu. Ak by sa ti nahodou zacalo maslo oddelovat v kreme (aj to sa mi parkrat stalo) sypni tam trochu mletych orechov, chuti to uazsne a zachrani ti to krem 😊
Daj do chladnicky trochu zachladit a preslahaj.
@sse deti mi spia..musim pockat, lebo ich pobudim..bojím sa to zmraziť ze sa to zdrcne
A slahate na najslabsom?
@evkagardian ked sa krem zdrcne tak ho treba nad parou trochu nahriat preslahat a dat do chladnicky stuhnut, to taka rada do buducna 😉
Ja slaham normalne bud na strednom alebo najrychlejsom, ako mi pride 😃
@evkagardian tiez som mala riedke. Daj do chladnicky poriadne zachladit, a potom ese zaslahaj dalsie maslo. Bude pekne tuhy krem
Do chladnicky a este maslo pridaj😉krem bude urcite super. Ale uz sa aj mne stalo par x,ze som robila tento krem a bol riedky,ani nestuhol v chladnicke😤co uz,nie je taka kvalita vyrobkov ako kedysi....predtym sa mi to nikdy nestalo....
@evkagardian Skús urobiť hustý puding, Zlatý klas a 4 dcl mlieka. A maslo pridať by tiež pomohlo.
Ja robím podobný krém do Marlenky.

My sme dávali tento krém do košickov a tiež bol taký riedky, tak sme pridali maslo