Určite to tu uz bolo, zmazem potom, ako je to s kuriermi od pondelka? Ma mi prist balík..dakujem
toto zaujima aj mna...ci budu fungovat tak, ze od nas vezmu a dorucia na adresu 🙂
23. okt 2020
📌pripnem sa tiež ma to zaujíma
23. okt 2020
Normalne oni budu robit
23. okt 2020
aj mne jeden v pondelok a dalsi v utorok
23. okt 2020
Ja robim v kurierskej spolocnosi, budeme fungovat normalne. Teda cca. normalne. 🙂
23. okt 2020
vsetky postove sluzby, to znamena aj kurierske, su vynate a normalne budu fungovat
23. okt 2020
Kuriérske spoločnosti normálne fungujú, ja som sa akurat teraz informovala 🙂