icon

Zoberú mi na pošte balík cca 11kg a 100x70cm?
Ďakujem

avatar

Áno,posielala som tyzden dozadu,poštovým kuriérom 6E. Treba mať vypísaný spr.listok.

20. jan 2020
avatar

Podací lístok?

20. jan 2020
avatar

Či ešte iný

20. jan 2020
avatar

Keby to bolo do 10 kg, tak ta to vyjde ako balík na poštu tuším 3,60€. Keď už je tá nad, tak už tuším 8 euro. Ako balík na poštu, ti to vezmu, rozmer nekontroluju

20. jan 2020
avatar
20. jan 2020
avatar
20. jan 2020
avatar
20. jan 2020