Zoberú mi na pošte balík cca 11kg a 100x70cm?
Ďakujem
evkakrisicova
autorPodací lístok?
20. jan 2020
evkakrisicova
autorČi ešte iný
20. jan 2020
Keby to bolo do 10 kg, tak ta to vyjde ako balík na poštu tuším 3,60€. Keď už je tá nad, tak už tuším 8 euro. Ako balík na poštu, ti to vezmu, rozmer nekontroluju
20. jan 2020
@evkakrisicova áno,podaci.
20. jan 2020
20. jan 2020
20. jan 2020


Áno,posielala som tyzden dozadu,poštovým kuriérom 6E. Treba mať vypísaný spr.listok.